طراحی طلا و جواهرReviewed by Admin on Feb 10Rating: 5.0

طراحی کلاسیک و یا به عبارتی دیگر طراحی دستی طلا و جواهر از گذشته تا به حال به عنوان یک تخصص و هنر پایه در ساخت و تولید زیور آلات نقش اصلی داشته و دارد.

طراحی طلا و جواهر

برای تولید یک محصول در همه رشته ها همه چیز از یک طرح شروع می شود، از یک تجسم و خلاقیت، توسط یک فرد با ایده های متفاوت آغاز و شخص با پروراندن ایده در ذهن خلاق خود یک شیء یا محصول جدید بوجود می آورد.

امروزه طراحی کامپیوتری طلا و جواهر به یکی از ضرورت های مهم در بازار کار طلا و جواهر تبدیل شده است.

دوره طراحی طلا و جواهر

هنر آموز در این دوره با نرم افزار راینو و متریکس می تواند انواع و اقسام طراح های طلا و جواهر را به صورت حرفه ای و اصولی آموزش ببیند . (قابل ذکر است چون طراحی طلا و جواهر بسیار فنی و حرفه ای است و طراح باید با اصول و تکنینک های طلا و جواهر سازی آشنایی کامل داشته باشند ولی متاسفانه خیلی از مدرسان این رشته خود طلا و جواهرسازی فعالیت نداشته اند معمولا کارآموزان پس از فراگیری طراحی معمولا با ضعف تکنیکی روبرو هستند )

تدریس در این آموزشگاه توسط نفر چهارم جهان درمسابقات طلا و جواهرسازی ۲۰۰۹ Word Skills کاندادا تدریس می شود      و از اساتید که خود افتخار آفرین در رشته طلا و جواهر سازی هستند استفاده می شود تا علاوه بر تدریس طراحی ، تکمیک ها و فوت و فن این رشته نیز آموزش داده می شود.